قوانین سایت


کلیه کاربران موظفند در هنگام ثبت نام، مفاد این توافق نامه را به طور کامل مطالعه نمایند. عضویت در سایت به منزله مطالعه و قبول کلیه شرایط و ضوابط این توافق نامه است. همچنین کاربران موظفند قبل از انجام هر خرید جهت آگاهی از تغییرات احتمالی مفاد این توافق نامه، بار دیگر این صفحه را بررسی کنند.

تاریخ آخرین ویرایش قوانین: 27 تیرماه 1392 هجری شمسی

ماده 1: فروشگاه "نغمه باران" حق دارد در مواقع لازم قوانین را اصلاح کند. "نغمه باران" تلاش خود را می کند تا در صورت تغییر قوانین، به صورت مقتضی مراتب را به اطلاع کاربران برساند. کاربران نیز باید قبل از انجام هرگونه خرید از "نغمه باران" صفحه قوانین سایت را جهت اطلاع از تغییرات احتمالی بررسی کنند.

ماده 2: کلیه ی افرادی که قصد خرید از فروشگاه "نغمه باران" را دارند می بایست در این سایت ثبت نام کنند. اطلاعات باید با دقت و کاملاً صحیح وارد شوند.
تبصره 1: صرف عضویت در سایت دال بر مطالعه و پذیرش مفاد توافق نامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره 2: "نغمه باران" هیچ گونه اطلاعاتی از کاربران را در اختیار شخص و یا طرف سومی قرار نخواهد داد.
تبصره 3: آدرس ایمیل کاربر، به عنوان شناسه کاربری استفاده می شود و کاربر با استفاده از کلمه ی عبور قادر به ورود به حساب کاربری خود می باشد. کاربر باید در حفظ و نگهداری کلمه ی عبور خود کوشا باشد و در صورت فراموش کردن آن از طریق گزینه مربوطه اقدام به بازیابی آن کند.
تبصره 4: "نغمه باران" متعهد می شود که امنیت کلیه اطلاعات کاربران را در برابر دسترسی غیرمجاز و افشای آن تضمین کند. "نغمه باران" در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث یا رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات "نغمه باران" نباشد، مسئولیتی ندارد.
تبصره 5: کاربر موظف است کلیه ی اطلاعات خود را به طور کامل و صحیح وارد کند. مسئولیت و عواقب ثبت اطلاعات اشتباه و یا خلاف واقع برعهده خریدار می باشد.

ماده 3: کلیه افرادی که دارای حدافل یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب می باشند قادر به انجام خرید هستند.
تبصره 1: فروشگاه "نغمه باران" در قبال سفارشی که توسط شخصی غیر از صاحب اصلی کارت که نام وی برروی کارت هک شده است و از رمز دوم (اینترنتی) کارت اطلاع دارد، مسئولیتی ندارد. لذا کاربران می بایست در حفظ مشخصات و رمز دوم (اینترنتی) کارت خود کوشا باشند.

ماده 4: فرآیند خرید از فروشگاه "نغمه باران" به صورت زیر است:
الف. بازدید از محصولات موجود در ویترین فروشگاه و یا جستجوی محصول مورد نظر با امکانات تعبیه شده
ب. انتخاب کالای مورد نظر و افزودن آن به سبد خرید و بازگشت به مرحله الف و یا مرحله ج
ج. ثبت نهایی سفارش، دریافت پیش فاکتور و وارد کردن آدرس پستی
د. پرداخت مبلغ از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی بانک ملت
هـ. دریافت محصولات از انبار، تحویل به پست و ارسال مرسوله
و. پایان فرآیند
تبصره 1: فرآیند سفارش کالا شامل مراحل الف، ب، ج و د از فرآیند خرید می باشد. لذا سفارشی که قبل از مرحله "د" یعنی پرداخت اینترنتی به دلایل مختلف ناتمام بماند ثبت نشده است. سفارشی که بعد از اتمام موفقیت آمیز پرداخت الکترونیکی به دلیل مشکلات فنی و اینترنتی و یا هر دلیل دیگری ناتمام بماند ثبت شده محسوب می شود و حقی از کاربر ضایع نخواهد شد.

ماده 5: فروشگاه اطلاعات زیر را به منظور آگاهی کاربر در اختیار وی قرار میدهد:
الف. مشخصات دقیق و فنی محصولات و نیز کاتالوگ و نمونه ای از قطعات
ب. هویت تامین کننده نام که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.
ماده 6: فروشگاه "نغمه باران" در قبال عدم سرویس دهی به دلیل مشکلات فنی یا سرویس اینترنت و یا سایر زیرساخت های مربوط مسئولیتی ندارد. همچنین "نغمه باران" حق دارد به علت تعمیرات، جا به جایی سرور و... سایت را از دسترس خارج کند اما این موضوع روند ارسال سفارشات را متوقف نخواهد کرد.
تبصره 1: "نغمه باران" حق دارد در هر زمان بعد از ارسال سفارشات و یا تسویه حساب کامل با کاربران فعالیت سایت را متوقف کند و یا امتیاز سایت را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری واگذار کند.
ماده 7: فروشگاه "نغمه باران" فقط، >171;عرضه کننده>187; محصولات فرهنگی-هنری است. بدین معنی که محصولات شرکت ها و ناشران فعال در زمینه های هنری را عرضه می کند و خود محصولی را تولید نمی کند. کلیه ی حقوق مادی و معنوی این آثار متعلق به شرکت ها و ناشران مربوطه است.
قوانین مربوط به ارسال کالا:
ماده 8: "نغمه باران" موظف است سفارش خریدار را توسط روشی که در فرآیند خرید انتخاب کرده است در اسرع وقت ارسال نماید. در حال حاضر سه روش ارسال وجود دارد:
الف_ پست پیشتاز: یکی از سرویس های شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد که درحال حاضر سریعترین سرویس پستی کشور است. مدت زمان تحویل، برای تهران بین 24 تا 48 ساعت و استان های دیگر بین 2 تا 3 روز کاری است.
ب_ پست سفارشی: یکی دیگر از سرویس های شرکت پست است که زمان تحویل آن بین 3 تا 5 روز کاری می باشد ولی هزینه ی آن کمتر از پست پیشتاز است.
ج_ پیک موتوری: این سرویس فقط برای ساکنین شهر اصفهان است.
تبصره 1: درخواست ارسال کالا با پیک موتوری باید در روزهای غیرتعطیل رسمی و بین ساعات 10 الی 13 یا 16 الی 20 ثبت شوند در غیراین صورت ارسال کالا به اولین ساعات کاری آینده محول می شود.
ماده 9: هزینه ارسال کالا به عهده ی خریدار است. در روش های پست پیشتاز و پست سفارشی هزینه ی ارسال کالا در هنگام سفارش کالا و به صورت الکترونیکی پرداخت می شود و در روش پیک موتوری هنگام تحویل کالا و توسط پیک موتوری.
تبصره 1: هزینه پستی که در سایت محاسبه و اعلام می شود شامل بسته بندی و محافظ نیز می باشد.
تبصره 2: هزینه های ارسال کالا به صورت حد بالا محاسبه می شوند و در صورت کمتر بودن هزینه واقعی ارسال، مابه التفاوت آن همراه با مرسوله برای خریدار ارسال می شود.
تبصره 3: هزینه ارسال کالا به روش پیک موتوری طبق تعرفه پیک موتوری محاسبه می شود و خریدار مبلغ را شخصاً به پیک موتوری پرداخت خواهد کرد. "نغمه باران" مسئولیتی در قبال مغایرت هزینه دریافتی توسط پیک موتوری و تعرفه آن ندارد و خریدار می تواند در وهله ی اول با مذاکره با مدیریت پیک موتوری مربوطه و در نهایت از طرق قانونی حقوق خود را مطالبه کند.
ماده 10: کاربر موظف است آدرس، کد پستی، اطلاعات تماس و سایر مشخصات خود را به دقت و صحیح وارد کند. "نغمه باران" هیچ مسئولیتی در قبال تاخیر در تحویل کالا، عدم تحویل کالا، مرجوع شدن کالا توسط پست یا پیک موتوری که به علت وجود نقص و یا اشتباه در موارد بالا باشد، ندارد.
تبصره 1: در روش ارسال با پیک موتوری خریدار موظف است خود یا بستگانش در ساعات آتی در آدرس مربوطه حضور داشته باشند. در صورت اشتباه یا ناقص بودن آدرس یا مشخصات تماس و یا عدم حضور در محل و مرجوع شدن مرسوله توسط پیک موتوری، خریدار می تواند با پرداخت هزینه ارجاع و ارسال مجدد کالا، درخواست ارسال مجدد کند.
تبصره 2: فروشگاه "نغمه باران" بسته های مرجوعی از پست یا پیک موتوری را حداکثر تا 3 ماه از زمان ارجاع، نگه داری می کند که طی این مدت خریدار می تواند با تماس با فروشگاه و پرداخت هزینه ی ارسال مجدد مرسوله، درخواست ارسال مجدد کند. "نغمه باران" مسئولیتی در قبال استرداد وجه بعد از این مهلت ندارد و خریدار حق اعتراض ندارد.
ماده 11: نغمه باران می تواند در خریدهای با دو محصول یا بیشتر، در صورت اتمام محصول سفارشی در انبار مبلغ محصول به علاوه مالیات کسر شده از حساب مشتری را به صورت نقدی به همراه باقی محصولات سفارشی برای مشتری ارسال کند.
تبصره 1: در خریدهایی که فقط شامل یک محصول می شوند، در صورت اتمام محصول سفارشی در انبار، نغمه باران با تماس با مشتری و گرفتن شماره حساب یا شماره کارت بانکی عضو شبکه شتاب، هزینه ی محصول و مالیات دریافتی و هزینه ی بسته بندی و ارسال را به مشتری استرداد خواهد کرد.
قوانین مربوط به گارانتی و انصراف از خرید:
ماده 12: کاربر حق دارد پس از دریافت محصول حداکثر تا 7 روز کاری محصول مورد نظر را تست کند و در صورت معیوب بودن پس از تماس با مدیریت فروشگاه و انجام هماهنگی های لازم، محصول معیوب را مرجوع کند.
تبصره 1: کاربر می بایست از سلامت دستگاه خود اطمینان حاصل کند و حتی المقدور محصول را در چند دستگاه دیگر نیز امتحان کند. در صورت تشخیص سالم بودن محصول توسط کارشناس فروشگاه، هزینه ی ارسال مجدد کالا به عهده ی خریدار است.
تبصره 2: فروشگاه "نغمه باران" مسئولیتی در قبال مرسوله هایی که بدون هماهنگی با مسئولین فروشگاه مرجوع شده باشند، ندارد.
تبصره 3: عدم وجود سی دی یا دی وی دی داخل بسته بندی و یا شکستگی سی دی یا دی وی دی یا قاب آن جز گارانتی محسوب نمی شود و می بایست با شرکت و یا ناشر مربوطه تماس حاصل شود.
ماده 13: کاربر حق دارد پس از دریافت محصول حداکثر تا 7 روز کاری در صورت باز نکردن بسته بندی مخصوص که دارای هولوگرام می باشد از خرید محصول انصراف دهد که در این صورت هزینه بازپس فرستادن مرسوله به عهده ی خریدار می باشد و "نغمه باران" صرفاً مبلغی را که با عنوان قیمت کالا در پیش فاکتور درج شده است به حسابی که کاربر اعلام می کند واریز خواهد کرد.
تبصره 1: از آن جا که محصولات فرهنگی-هنری در معرض تکثیر غیرمجاز قرار دارند، "نغمه باران" هیچ گونه مسئولیتی در قبال استرداد هزینه کالاهایی که بسته بندی آن ها باز یا مخدوش شده باشند، ندارد.


ورود کاربری

پیگیری سفارشمحصول تصادفیموسیقی شمال خراسان، داستان ابراهیم ادهم (موسیقی نواحی ایران 39)

تبلیغات

فروشگاه اینترنتی نغمه بارانتوضیح تبلیغ شما


یاددآوری رمز عبور

ایمیل خود را وارد کنید:


ثبت نام در سایت

نام:
نام خانوادگی:
ایمیل:
رمز عبور:
تکرار رمز عبور:
شماره موبایل:
دریافت خبرنامه:
پرسش امنیتی زیر را به عدد پاسخ دهید:
:


قوانین سایت
در حال بروز رسانی نتایج

لطفا منتظر بمانید