پرسش های متداول
چه ضمانتی در خرید از نغمه باران هست؟ تجارب قبلی تلخی از خرید اینترنتی داشته ام.
"نغمه باران" افتخار دارد تا اولین فروشگاه اینترنتی عرضه محصولات فرهنگی هنری باشد که موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران شده است. نشان نماد اعتماد فروشگاه نغمه باران در کلیه صفحات فروشگاه در ستون سمت چپ سایت قابل مشاهده است که با کلیک بر روی آن کلیه اطلاعات فروشگاه که در وب سایت نماد اعتماد الکترونیکی ثبت شده است به نمایش در می آیند. لذا کلیه حقوق مشتری قابل پیگیری خواهند بود. "نغمه باران" سعی دارد با اتخاذ سیاست های روشن و شفاف در قبال خرید غیرحضوری که همگی در صفحات "قوانین سایت" و "پرسش های متداول" شرح داده شده اند، رضایت هنردوستان عزیز را جلب کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نماد اعتماد الکترونیکی اینجا کلیک کنید.

چه هزینه هایی بر عهده خریدار می باشد؟
هزینه هایی که برعهده خریدار می باشند عبارتند از:
1. قیمت کالا(های) درخواستی
2. هزینه ارسال کالا (به صورت پستی یا پیک موتوری)
3. هزینه بسته بندی و محافظ  
4. هزینه بازپس فرستادن کالا در صورت انصراف از خرید
5. (در صورت وجود) هزینه تماس تلفنی که خریدار با "نغمه باران" برقرار می کند طبق تعرفه های اپراتور مخابراتی خریدار

قابل ذکر است درصورت برقراری تماس تلفنی از طرف فروشگاه با خریدار، هزینه مربوطه به عهده "نغمه باران" می باشد. همچنین هزینه کلیه پیامک های ارسالی به خریدار از طرف "نغمه باران" به عهده فروشگاه می باشد.
 

ارسال کالا و هزینه های آن چگونه است؟
ارسال کالا به سه روش امکان پذیر است: پست پیشتاز، پست سفارشی و پیک موتوری (فقط شهر اصفهان)
هزینه ارسال کالا به روش پستی طبق تعرفه های شرکت پست می باشد بعلاوه هزینه بسته بندی (که شامل پاکت یا کارتن و محافظ می باشد) که بعهده مشتری است و در زمان پرداخت الکترونیکی محاسبه و اعلام می گردد. تعرفه پست پیشتاز گران تر از پست سفارشی میباشد ولی زمان تحویل آن 2 تا 3 روز کاری است (تهران تا 24 ساعت) ولی زمان تحویل پست سفارشی 4 تا 5 روز کاری می باشد. 
قابل ذکر است که هزینه پستی در سایت به صورت حد بالا محاسبه می شوند و در صورت کمتر بودن هزینه پست مابه التفاوت آن همراه با مرسوله برای مشتری فرستاده خواهد شد.
 
ارسال با پیک موتوری نیز فقط برای مشتریان ساکن اصفهان می باشد. درخواست ارسال کالا با پیک موتوری باید در روزهای غیرتعطیل رسمی و بین ساعات 10 الی 13 یا 16 الی 20 ثبت شوند در غیراین صورت ارسال کالا به اولین روز کاری بعدی محول می شود.
هزینه ارسال کالا توسط پیک موتوری در زمان پرداخت الکترونیکی لحاظ نمی شود بلکه زمان تحویل کالا دریافت می گردد.
 
توجه: کلیه هزینه های ارسال کالای مرجوعی توسط پست یا پیک موتوری که ناشی از اشتباه بودن آدرس مشتری، کد پستی مشتری، اطلاعات تماس، عدم حضور در محل (و عدم مراجعه به اداره پست منطقه) به عهده مشتری می باشد.  

اگر محصول خریداری شده مشکل داشته باشد چه باید کرد؟
علیرغم اینکه احتمال خراب بودن محصولات اورجینال بسیار کم است اما در صورت وجود مشکل در محصول، کالای معیوب مرجوع و تعویض خواهد شد. کلیه هزینه های مربوطه و ارسال کالای معیوب و سالم بعهده "نغمه باران" می باشد. شایان ذکر است که مدت گارانتی محصولات برای تست سلامت توسط خریدار 7 روز کاری از روز تحویل کالا توسط شرکت پست می باشد.
خریدار می بایست قبل از مرجوع کردن کالای معیوب با شرکت تماس گرفته و با مسئول فروشگاه هماهنگی های لازم را بعمل آورد. "نغمه باران" مسئولیتی در قبال واریز وجه کالای دریافت نشده و یا مفقود شده که بدون هماهنگی با فروشگاه مرجوع شده است، ندارد.
 

اگر از خرید خود منصرف شدم چه می شود؟
با توجه به اینکه محصولات فرهنگی در خطر تکثیر غیرمجاز می باشند خریدار حق دارد تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا از مامور پست در صورت باز نشدن بسته بندی مخصوص که دارای هولوگرام می باشد، با هماهنگی با مسئول فروشگاه کالا را مرجوع کند. طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک تنها هزینه تحمیلی بر مصرف کننده هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود. همچنین فروشگاه پس از دریافت بسته مرجوعی، در صورت مخدوش نبودن بسته بندی محصول هزینه محصول را طبق قیمتی که در فاکتور وی ثبت شده است به شماره حسابی که خریدار اعلام می کند واریز می کند. فروشگاه در قبال استرداد هزینه محصولاتی که بسته بندی آن ها باز شده است مسئولیتی ندارد. 

در صورت عدم حضور من و بستگان در آدرس ذکر شده هنگام خرید، در زمان تحویل کالا توسط پست چه می شود؟
مامور پست تا دو نوبت به آدرس مذکور مراجعه می کند و در صورت عدم حضور شخصی در محل، اعلامیه ای مبنی بر نگهداری مرسوله شما در اداره پست منطقه مربوطه تا تاریخ مشخصی (معمولاً برای پست پیشتاز تا 2 روز و سفارشی تا یک هفته)، در محل الصاق کند. در صورت عدم مراجعه خریدار تا آن تاریخ و مرجوع مرسوله توسط پست، خریدار می تواند با پرداخت مجدد هزینه پست، کالا را دریافت کند و در صورت انصراف از خرید صرفاً مبلغی که بعنوان مبلغ کالا در پیش فاکتور خریدار ذکر شده است به حسابی که وی اعلام می کند واریز می شود.
البته  در روش ارسال با پیک موتوری مشتری میبایست در ساعات آتی در محل حضور داشته باشد در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری است. 

آیا کیفیت محصولات همانند نمونه ای است که بر روی سایت قرار دارد؟
خیر. کیفیت نمونه هایی که بر روی سایت قرار دارند کم شده است (جهت تسریع بارگذاری). همچنین این نمونه ها ناقص می باشند ولی در خود محصولات به صورت کامل و با کیفیت عالی و فرمت  Audio CD هستند. 

پرداخت هزینه به چه روش هایی ممکن است؟
پرداخت هزینه ها فقط به صورت اینترنتی از درگاه پرداخت الکترونیک بانک ملت امکان پذیر است. (به غیر از هزینه ارسال کالا توسط پیک موتوری که در هنگام تحویل کالا دریافت می شود.) درگاه پرداخت بانک ملت نیز دارای قرعه کشی آنلاین است که پس از اتمام مراحل خرید در صورت برنده شدن به شما پیغام داده می شود.


ورود کاربری

پیگیری سفارشمحصول تصادفیکتاب آموزش سه تار (جلد سوم)

تبلیغات

فروشگاه اینترنتی نغمه بارانتوضیح تبلیغ شما


یاددآوری رمز عبور

ایمیل خود را وارد کنید:


ثبت نام در سایت

نام:
نام خانوادگی:
ایمیل:
رمز عبور:
تکرار رمز عبور:
شماره موبایل:
دریافت خبرنامه:
پرسش امنیتی زیر را به عدد پاسخ دهید:
:


قوانین سایت
در حال بروز رسانی نتایج

لطفا منتظر بمانید